Optima LTD
Продажа светотехнической продукции
от производителя по оптимальной цене

тел:  +380 66 292 68 24
+380 67 421 46 19

Заказать звонок

Про компанію

900.jpg 901.jpg 902.jpg 903.jpg


     Компанія «Оптима-Лайт» понад 15 років є крупним оператором світлотехнічної продукції на ринку України. За час своєї діяльності компанія завоювала добру репутацію надійного постачальника якісної світлотехнічної продукції за ОПТИМАльними цінами. 


     Висока якість, енергоефективність, надійність в експлуатації в будь-яких умовах, естетичний вигляд, відповідність заявленим технічним характеристикам, широкий модельний ряд - все це втілено в продукції ТМ OPTIMA.


     Продукція компанії включає в себе широкий спектр промислового освітлювального обладнання, призначеного для внутрішнього і зовнішнього освітлення. Особливу увагу ТОВ «Оптима-Лайт» приділяє питанням вуличного освітлення, компанією освоєно власне виробництво з випуску вуличних консольних світильників. Світильники ТМ OPTIMA широко використовуються в освітленні офісних і адміністративних будівель, торгових і виставкових площ, а також в промислово-складських приміщеннях.


     Продукція ТМ OPTIMA проходить багатоступеневий контроль якості, починаючи з контролю на виробництві і закінчуючи обов'язковою сертифікацією і тестуванням в Україні. Вся продукція має паспорта, необхідні сертифікати, документацію результатів електротехнічних випробувань.


     Багаторічний досвід і бездоганна репутація є гарантією стабільності та якості - головних складових філософії роботи нашої компанії. Наших клієнтів ми сприймаємо як партнерів по бізнесу, працюючи з якими будуємо взаємовигідні, довгострокові відносини.


     Наші менеджери завжди готові відповісти на Ваші питання, дати кваліфіковану консультацію, запропонувати супутні послуги. На нашому складі завжди є повний асортимент пропонованої продукції.


     Представляючи в Україні світлотехнічну продукцію ТМ OPTIMA, компанія «Оптима-Лайт» постійно розвивається і відкрита до співпраці з новими партнерами і клієнтами. Відмінне співвідношення ціна - якість, постійна наявність товару на складі і оперативна його поставка дозволять Вам успішно розвивати свій бізнес і раціонально використовувати фінансові кошти.


Ми пропонуємо відмінне світло за OPTIMAльною ціною!